Papatya Yayıncılık Eğitim Grubu

 

Yayıncılık ve eğitim alanına odaklanmış grubumuz kitap, dergi yayıncılığının yanısıra yaptığı ar-ge çalışmalarıyla da dikkat çekmektedir. Özellikle, uzun bir süredir "e-Kitap" projesi üzerinde çalışmaktadır ve sonuçlar alınmaya başlamıştır.

  1. Papatya Yayıncılık Eğitim AŞ

  2. Toroslu Kitaplığı

  3. dörtkardeş yayınevi

  4. Post-Edu Eğitim Enstitüsü

  5. Toros Dağıtım Kitap (Türkiye'nin İnternet Kitapçısı ---> www.tdk.com.tr


Papatya Yayıncılık Eğitim

Papatya Yayıncılık Eğitim'de, özgün bilimsel ve teknik kitaplar basılmaktadır; mühendislikten tıpa, sosyal bilimlerden temel bilimlere hemen hemen her konu ilgi alanıdadır.

Kitaplarını akademik özellikte ve hakemli basmaktadır;

Yayınlar hakkında ayrıntılı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan erişilebilir:

Kitapların Listesi        Fiyat Listesi (Yükle PDF)           Sipariş Formu            Kitap Yayımlama (Süreç)

Kitaplar:     Elektronik/Bilgisayar - Sağlık/Tıp - Türk Dili -  Matematik/Fizik - İşletme/İktisat    Endüstri/Makina - Tarih/Siyaset

Başa Dön

Toroslu Kitaplığı

"Toroslu Kitaplığı" olarak temel ilkemiz, okurlarımıza içeriği ve baskı açısından kaliteli kitaplar sunmaktır.  Toroslu Kitaplığı, kültür-sanat konularında kitaplar ve ilköğretim yardımcı ders kitapları yayımlamaktadır.

Kitaplarımız hakkında ayrıntılı bilgiye www.toroslu.com üzerine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kitapların Listesi        Fiyat Listesi (Yükle)        Sipariş Formu            Kitap Yayımlama (Süreç)

Kitaplar:    İnceleme    İlkgençlik    Gülmece    Felsefe    Siyaset    İlköğretim    Bilim-Eğitim    Siyaset    Hobi/Spor    Tarih    Sağlık    Dil   

Başa Dön

dörtkardeş yayınevi

"dörtkardeş yayınevi"nde okul öncesi çocuk kitapları ve ilköğretim okuma kitapları basılmaktadır. Anadolu ve Dünya Klasikleri dizisi dörtkardeşin ilk seridir.

Kitaplarımız hakkında ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Kitapların Listesi        Fiyat Listesi (Yükle PDF)        Sipariş Formu            Kitap Yayımlama (Süreç)

Kitaplar:    Anadolu ve Dünya Klasikleri     Boyama     Zeka Geliştirme ve Ölçme   Masallar  

Başa Dön

Post-Edu Eğitim Enstitüsü

Post-EDU institute, özel bir eğitim enstitüsüdür. Hedefi, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunlarını sektörün aradığı katma değeri yüksek bireyler haline getirmektir. Bu amaçla, diploma programları ve bağımsız dersler/kurslar düzenlemektedir. Odaklandığı ana konular:

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de “Bilişim & Bilgisayar”, “İş Dünyası & İşletme” ve “ İnsan Kaynakları” sektörlerindeki kavram ve uygulamalar hızlı bir şekilde değişmekte ve çeşitlenmektedir. Bu sektörlerde alt yapısı kuvvetli, iş dünyasında kullanılan teoremleri, algoritmaları ve teknolojileri yakından bilen ve bildiğini uygulayabilen profesyonel ve araştırmacı özellikte bireylere yoğun bir gereksinim vardır. Post -EDU Eğitim programları özel olarak böylesi bireylerin yetişmesini sağlamaya odaklanmıştır.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Başa Dön

Toros Dağıtım Kitap

TDK (Toros Dağırım Kitap), Türkiye genelinde kitap dağıtım işine odaklanmıştır; hem toptan hem de parakende kitap tedarikçisi olup www.tdk.com.tr adresi üzerinden ayrıcalıklı kullanıcı yaklaşımıyla hem öğrencilere, hem de kitapçı, kütüphanecilera kitap tedarik etmektedir. "Akademik kitaplar", "bilimsel kitaplar", "üniversite ders kitapları", "edebiyat kitaplar", "kültür kitapları", "sınav kitapları" ana ilgi alanıdır.

Toros Dağıtım Kitap Ltd. Şti.

Merkez (İstanbul):

Ankara Caddesi, Prof. Dr. F. Kerim Gökay Vakfı

Tel    : (0212) 527 52 96

Faks  : (0212) 527 52 97

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Başa Dön