Kamuoyuna Önemli Duyurulur!

Şair Emekli Jandarma Astsubay "Cenk Gündoğdu"


Aşağıda özgeçmişi verilen,

Şair Emekli Jandarma Astsubay "Cenk Gündoğdu"nun bizim yayınevimizle de bir iş ilişkisi yoktur.

Kendisinin, yetkisi ve ilgisi olmadığı halde yayınevimiz adına görüşmeler yaptığı ve kendisini yayınevimizin çalışanı gibi göstererek etik olmayan davranışlarda bulunduğu öğrenilmiş ve kamuoyuna bildirilme gereği duyulmuştur.

Yayınevimiz adına hiçbir yetkisi yoktur, yayınevimizi temsil etmemektedir. Lütfen aykırı durumları yayınevimize telefon (0-212-527 52 96) veya e-posta (admin@papatyabilim.com.tr) ile bildiriniz.


"Cenk Gündoğdu" Emekli Başçavuş Şair - Özgeçmiş.

1976 yılında Ankara’da doğdu. Astsubay okuluna yazıldı. Uzun bir süre Türk Silahlı Kuvvetleri'nde (TSK'da) astsubay olarak çalıştı ve 2004-2005 yıllarında Astsubay başçavuş olarak emekli oldu; astsubay başçavuşluk yaptığı süreçte, 2001 yılında arkadaşlarıyla Üç Nokta Edebiyat dergisini kurdu; halen de yayınlanmaktadır. İşletme ve Güzel Sanatlar Fakültelerinde okudu. Halen KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Dramatik Yazarlık ve Dramaturji Ana Sanat Dalı'nda okumaktadır.

Şiir, düzyazı ve söyleşileri çeşitli yerlerde yayınlanmıştır. İstanbul'da yaşıyor. 

(Wikipedia'dan alınarak düzenlenmiştir; tarih: Mart 2009)

 

Jandarma astsubay şair Cenk Gündoğdu, halen bir edebiyat dergisi yayınlamakta ve çeşitli kültürel etkinliklerde bulunmakatdır. "Radyonun İçindekiler" adlı bir oyun ve "ıssız" adlı bir şiir kitabı yayınlanmıştır.  Bu kişinin yayınevimizle bir ilgisi yoktur ve yayınevimiz adına herhangi bir konuda yetkili değildir...

 


 Üniversite Yayıncılığı - Akademik Kitaplar - Bilimsel Kitaplar - Kültür ve Sanat Kitapları